Collection: Chocolate
Chocolate is one of the most popular foods in the world. We use it to craft chocolates, mold chocolate, and create chocolate treats. Our chocolates come in a variety of flavors and fillings. Mint, peanut butter, caramel, and nuts, just to name a few. Molded chocolate is chocolate that has been poured into molds to create specific shapes. From bears to trains and bunnies to Santa. Chocolate treats are a wide variety of confections that include chocolate as a main ingredient. Some of our most popular are Malt Balls, Oreos, and Potato Chips.
-
Sold outOpera Creams - 1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out -
Sold outPecan Creams - 1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out -
Sold outWorld's Best Teacher Bar - 5 oz.
Regular price $8.50 USDRegular priceSale price $8.50 USDSold out -
Sold outBingo - 5 oz.
Regular price $9.75 USDRegular priceSale price $9.75 USDSold out -
Sold outBobbi Baby Bunny - 1.5 oz.
Regular price $2.55 USDRegular priceSale price $2.55 USDSold out -
Sold outBooty - 9.5 oz.
Regular price $15.30 USDRegular priceSale price $15.30 USDSold out -
Sold outBugsy - 5.5 oz.
Regular price $10.25 USDRegular priceSale price $10.25 USDSold out -
Sold outBunny Sucker - .75 oz.
Regular price $1.35 USDRegular priceSale price $1.35 USDSold out -
Sold outBuckeye Bunny - 4 oz.
Regular price $6.55 USDRegular priceSale price $6.55 USDSold out -
Sold outEaster Oreo - 1 oz.
Regular price $2.45 USDRegular priceSale price $2.45 USDSold out -
Sold outFoil Turkey - 3/8 oz.
Regular price $0.90 USDRegular priceSale price $0.90 USDSold out -
Sold outOwl - 2.5 oz.
Regular price $4.15 USDRegular priceSale price $4.15 USDSold out -
Sold outPeter Rabbit - 4 oz.
Regular price $6.55 USDRegular priceSale price $6.55 USDSold out -
Sold outAndre the Crouch - 1 oz.
Regular price $1.70 USDRegular priceSale price $1.70 USDSold out -
Sold outCaramallow Egg - .75 oz.
Regular price $1.95 USDRegular price$0.00 USDSale price $1.95 USDSold out -
Sold outCaramel Bunnies - 1/2 lb.
Regular price $10.17 USDRegular priceSale price $10.17 USDSold out