Do It Yourself Snowman - 4 oz.

  • $9.30
    Unit price per 


Have fun with this DIY snowman kit that comes with quarter pound of amazing Milk Chocolate Foil Snowmen.  The snowman will harden once built and last for years to come!

We Also Recommend