Collection: Chocolate
Chocolate is one of the most popular foods in the world. We use it to craft chocolates, mold chocolate, and create chocolate treats. Our chocolates come in a variety of flavors and fillings. Mint, peanut butter, caramel, and nuts, just to name a few. Molded chocolate is chocolate that has been poured into molds to create specific shapes. From bears to trains and bunnies to Santa. Chocolate treats are a wide variety of confections that include chocolate as a main ingredient. Some of our most popular are Malt Balls, Oreos, and Potato Chips.
-
Sold outPeanut Butter Fancies - 1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out -
Sold outPeanut Butter Fancies - 1/2 lb.
Regular price $15.25 USDRegular priceSale price $15.25 USDSold out -
Sold outPeanut Butter Krisp - 1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out -
Sold outPeanut Butter Meltaways - 1/2 lb.
Regular price $16.38 USDRegular priceSale price $16.38 USDSold out -
Sold outPeanut Butter Peanuts - 1/2 lb.
Regular price $6.04 USDRegular priceSale price $6.04 USDSold out -
Sold outPeanut Butter Ritz - 1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out -
Sold outPeanut Cluster Butter Creams - 1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out -
Sold outPeanut Cluster Maple Creams - 1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out -
Sold outPeanut Clusters - 1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out -
Sold outPecans - 1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out -
Sold outPeppermint Chews - 1/2 lb.
Regular price $15.25 USDRegular priceSale price $15.25 USDSold out -
Sold outPeppermint Patties -1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out -
Sold outPig - 7 oz.
Regular price $11.30 USDRegular priceSale price $11.30 USDSold out -
Sold outPotato Chips - 1/2 lb.
Regular price $15.25 USDRegular priceSale price $15.25 USDSold out -
Sold outPretzels - 1/2 lb.
Regular price $15.25 USDRegular priceSale price $15.25 USDSold out -
Sold outRaisin Clusters - 1 lb.
Regular price $30.50 USDRegular priceSale price $30.50 USDSold out